Profile krawędziowe

Firma Oskarlocks to nie tylko sprawdzone rozwiązania, jeśli chodzi o systemy zamykania, ale również, jeśli chodzi o akcesoria przemysłowe. W tej kategorii znajdziecie Państwo wykonane z różnego rodzaju tworzyw uszczelki krawędziowe, a także profile w postaci samoprzylepnej oraz w wersji szczotkowej. Każdy z wymienionych artykułów dostępny jest w kilku lub kilkunastu wariantach rozmiarowych, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb. Profile krawędziowe są zróżnicowane pod względem wysokości oraz szerokości. Z tego względu mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu.

Bogaty wybór uszczelek krawędziowych i nie tylko

Jednymi z najpopularniejszych akcesoriów przemysłowych są z pewnością uszczelki gumowe krawędziowe. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy najszerszą ofertę artykułów wykonanych z gumy, a dokładniej rzecz ujmując z tworzywa PCV. Nasz asortyment został zróżnicowany pod względem rozmiarowym, tak więc jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapomnieliśmy jednak o produktach innego typu. Z tego względu znajdą u nas Państwo również profile w wersji szczotkowej czy też profile samoprzylepne. Ostatnie z wymienionych najczęściej wytwarza się z polietylenu, poliuretanu oraz tworzywa EPDM. Każdy z zastosowanych materiałów posiada odmienne właściwości. Objawiają się one m.in. w wytrzymałości temperaturowej, odporności mechanicznej, a także pod postacią wielu innych parametrów.

Uszczelki – szerokie zastosowanie

Znajdujące się w naszym asortymencie profile są niezwykle przydatne w wielu branżach przemysłowych np. w transporcie publicznym i prywatnym czy też zabezpieczeniach biurowych i magazynowych. W ostatnim z wymienionych zastosowań najlepiej sprawdzają się uszczelki szczotkowe. Zapobiegają one przedostawaniu się zimnego powietrza oraz zanieczyszczeń do zakładów przemysłowych oraz różnego rodzaju pomieszczeń. Z kolei uszczelki gumowe krawędziowe mogą być wykorzystywane w szafach energetycznych, rozdzielniach czy też meblach przemysłowych.

401-403 Uszczelka PVC
402 Uszczelka gumowa
402-1 Uszczelka gumowa
402-2 Uszczelka gumowa
402-3 Uszczelka gumowa
402-5 Uszczelka gumowa
402-6 Uszczelka gumowa
402-7 Uszczelka gumowa
402-8 Uszczelka gumowa
402-9 Uszczelka gumowa