Z uszczelkami szczotkowymi spotkać się możemy w wielu branżach, co jednak nie powinno nikogo dziwić. Są to bowiem produkty, które mają szerokie zastosowanie, a ich wartość użytkowa jest nie do przecenienia. Firma Oskarlocks proponuje profile dla producentów szaf energetycznych, rozdzielni, maszyn, mebli przemysłowych, a także przedstawicieli innych gałęzi przemysłu. Stale poszerzamy naszą ofertę produktową, by jak najlepiej sprostać wyzwaniom postawionym przez naszych Klientów. Dlatego też znajdujące się w tej kategorii uszczelki szczotkowe dostępne są w wielu wariantach, nie tylko jeśli chodzi o materiał wykonania, ale również o rozmiar. Dzięki temu mogą Państwo dopasować przygotowane przez nas produkty do indywidualnych potrzeb.

Uszczelki szczotkowe – wysoka jakość oraz duża różnorodność

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że różne systemy wymagają różnych zastosowań. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór akcesoriów przemysłowych, wśród których możemy wyróżnić uszczelki szczotkowe o korpusie aluminiowym czy też poliamidowym. Każdy z prezentowanych w tej kategorii profili prezentuje odmienne właściwości, lecz niezmienna pozostaje ich wytrzymałość, trwałość oraz solidność wykonania. W zależności więc od potrzeb produkcyjnych mogą Państwo wybierać pomiędzy akcesoriami przemysłowymi wytworzonymi z aluminium czy też tworzyw sztucznych zróżnicowanych pod względem szerokości i długości.

Uszczelka szczotkowa – do czego służą i gdzie można je wykorzystać?

Tak jak wspomnieliśmy na początku, akcesoria przemysłowe znajdujące się w asortymencie naszej firmy mają szerokie zastosowanie. Ich standardowym przeznaczeniem jest niwelowanie wszelkich nieszczelności wynikających z powstałych przerw, szpar czy otworów. Dlatego też uszczelki szczotkowe wykorzystywane są np. do przepustów kablowych w branży energetycznej. Ponadto spotkać je można w fabrykach zajmujących się wytwarzaniem mebli przemysłowych m.in. różnego rodzaju szaf suwanych. W zależności od rozmiaru, ilości włosia oraz materiału, z którego zostały wykonane, mogą zapobiegać przedostawaniu się wszelkich zanieczyszczeń (przede wszystkim kurzu) do wewnątrz rozdzielni, maszyn produkcyjnych czy też szaf energetycznych.

404-427 Polietylen Uszczelki samoprzylepne
431-446 EPDM Uszczelki samoprzylepne
451-453 Polietylen Dwustronna taśma
460-486 Poliuretan Uszczelki samoprzylepne
401-403 Uszczelka PVC
400 Profil mocujący szyba
402 Uszczelka gumowa
402-1 Uszczelka gumowa
402-2 Uszczelka gumowa
402-3 Uszczelka gumowa
402-5 Uszczelka gumowa
402-6 Uszczelka gumowa
402-7 Uszczelka gumowa
402-8 Uszczelka gumowa
402-9 Uszczelka gumowa