Z różnych tworzyw, a także w kilku wersjach możliwej aplikacji dostępne są w naszej ofercie różnorodne uszczelki. Każdą z tych opcji można również zakupić w kilku lub kilkunastu propozycjach rozmiarowych, które różnicują je pod względem wysokości, a także szerokości, dzięki czemu przydadzą się w różnych branżach przemysłowych, w tym chociażby w transporcie publicznym czy zabezpieczeniach biurowych i magazynowych.

Rodzaje wykorzystywanych uszczelek

Wśród sprzedawanych przez nas typów akcesoriów przemysłowych wyróżnić można przede wszystkim artykuły w wersji samoprzylepnej, ale także dwustronnej, które są łatwe w montażu i jednocześnie bardzo dobrze trzymają się chronionej powierzchni. Poza tym można również nabyć profile krawędziowe, ale też mocujące do szyb czy produkty w wersji szczotkowej, które przydadzą się szczególnie w przypadku zabezpieczania drzwi i bram w magazynach.

Stosowane materiały

Nasze uszczelki są przede wszystkim wykonywane z różnorodnych materiałów, które posiadają odmienne właściwości, chociażby w zakresie wytrzymałości temperaturowej, odporności mechanicznej, elastyczności oraz wielu innych parametrów, które mogą być istotne dla przedstawicieli licznych branż przemysłowych. W naszych produktach stosowane są tworzywa polietylenowe, poliuretanowe, ale także EPDM, które można spotkać w przypadku akcesoriów samoprzylepnych. Największe zróżnicowanie propozycji możemy zaoferować jednak w przypadku uszczelek gumowych, które zostały wykonane z tworzywa PVC.

Opcje zastosowania

Nasze uszczelki bardzo często znajdują swoje zastosowanie chociażby w przypadku pojazdów wykorzystywanych w transporcie publicznym, a także prywatnym. Poza tym, uszczelki szczotkowe przydają się przykładowo w zabezpieczaniu drzwi w magazynach i zakładach przemysłowych, aby zapobiegać przenikaniu chłodnego powietrza i zanieczyszczeń pomiędzy pomieszczeniami. Produkujemy również elementy, które stosowane są powszechnie w szafach metalowych, obudowach elektrycznych czy generatorach w zakładach produkcyjnych.

404-427 Polietylen Uszczelki samoprzylepne
431-446 EPDM Uszczelki samoprzylepne
451-453 Polietylen Dwustronna taśma
460-486 Poliuretan Uszczelki samoprzylepne
401-403 Uszczelka PVC
400 Profil mocujący szyba
402 Uszczelka gumowa
402-1 Uszczelka gumowa
402-2 Uszczelka gumowa
402-3 Uszczelka gumowa
402-5 Uszczelka gumowa
402-6 Uszczelka gumowa
402-7 Uszczelka gumowa
402-8 Uszczelka gumowa
402-9 Uszczelka gumowa