Zamki meblowe

Ich praktyczność oraz funkcjonalność doceniane są od wielu pokoleń. Zamki meblowe możemy spotkać praktycznie w każdym mieszkaniowym oraz biurowym wyposażeniu. Większości osób kojarzyć się mogą z barkami, gdzie przechowywano alkohol oraz dokumenty w domowym zaciszu. Niemniej zakres ich zastosowania przeniósł się także na szafy, szafki, szuflady czy też gabloty, gdyż zapewnienie bezpieczeństwa przechowywanym rzeczom osobistym, biżuterii oraz teczkom z poufnymi informacjami jest rzeczą nadrzędną.

Zamki meblowe dla producentów domowego wyposażenia

Można odnieść wrażenie, że moda na szafki oraz szuflady zabezpieczone na klucz jest wiecznie żywa. Nic w tym dziwnego, bowiem to świetny sposób, by uchronić wartościowe przedmioty przed złodziejami czy też uniemożliwić zaproszonym osobom dostęp do prywatnych materiałów, których nie chcemy, by ktoś oglądał. Nie można zapominać o tym, że zamki meblowe oprócz praktycznej funkcji spełniają również inną rolę - dodają wyposażeniu klasycznego wyglądu oraz nietuzinkowego stylu, który zawsze jest w cenie. Dlatego naszą ofertę kierujemy zwłaszcza do producentów oraz fabryk zajmujących się wytwarzaniem elementów wyposażenia domowego wnętrza.

Zamki do mebli (szaf) biurowych

Zachowanie tajemnic firmy jest jednym z najważniejszych obowiązków każdego pracownika, gdyż ewentualny wyciek informacji może sprawić, że konkurencja wygra walkę o klienta. Z tego względu warto przechowywać służbowe dokumenty z dala od wścibskich oczu osób trzecich, gdyż w przeciwnym wypadku może to skutkować zaniechaniem procedur bezpieczeństwa i narazić przedsiębiorstwo na straty. Zamki do biurowej szafki pracowniczej są więc elementem, który skutecznie zabezpieczy przetrzymywane teczki z informacjami.

Szeroki wybór zamków meblowych

W naszym asortymencie znalazły się systemy stworzone ze stali ocynkowanej, poliamidu czy też zamaku, czyli stopu z aluminium, co jest gwarancją niezawodności oraz wytrzymałości. Jesteśmy przekonani, że spośród kilkunastu dostępnych w tej kategorii modeli, każdy producent oraz właściciel fabryki mebli znajdzie interesujący produkt odpowiadający wytwarzanemu rodzajowi wyposażenia. W przypadku uzyskania szczegółowych informacji odnośnie proponowanych systemów zapraszamy do kontaktu.

120 Zamek meblowy
121 Zamek meblowy
123 Zamek meblowy
124 Zamek meblowy
125 Zamek meblowy
126 Zamek meblowy
127 Zamek meblowy
130 Zamek meblowy
133 Zamek meblowy
135 Zamek meblowy
136 Zamek meblowy
137 Zamek meblowy
138 Zamek meblowy
139 Zamek meblowy